CZMIELEWSKI LESZEK NIESŁAW!! Rzezimieszków 6a Kołobrzeg POLSKA

0

Miałem (nie)przyjemność pracować w firmie “AGNIESZKA” u leszka Czmielewskiego w lokalu “MORSKIE OKO” W Kołobrzegu, Jeśli mam być szczery i obiektywny to takiego lokalu dawno nie widziałem, bez toalety dla personelu, bez odpływu wody w pomieszczeniach, szczury w barze to norma!!! baptyzowany alkohol, oszustwa podatkowe itd…

Mógłbym wymieniać grzeszków Pana Leszka jeszcze wiele ale chciałbym dodać tylko tyle, że zmarnował i zrujnował mi życie i karierę po tym, jak odszedłem jako nastolatek z niewolniczej pracy z opisywanego lokalu którego był i jest do dzisiaj “właścicielem”.

Waruni pracy jakie mnie obowiązywały to

około 13 godzin dziennie w sezonie letnim 7 dni w tygodniu

Tak nie pracowali nawet Żydzi w obozach koncentracyjnych

Miesiecznie wychodziło ponad 400 godzin!!!!

Prezentacja Leszka Leszek Czmielewski Kołobrzeg ul Rzemieślnicza 6 a OSZUST PODATKOWY

Za to, że opuściłem miejsce niewolniczej pracy zemścił i mści sie do dzisiaj zamykając mnie w Szpitalu Psychiatrycznym aż osiem razy. Nie pozwolił mi na zdobyć Prawa Jazdy, zagroził mi także, że nie znajdę żadnej pracy, nie założę rodziny i nie WYBUDUJĘ własnego Domu!!!!!

Jest odpowiedzialny za wiele upokorzeń i krzywd fizycznych i psychicznych Dlaczego ?> Ponieważ zlecał “półanalfabetom” różne “szkolenia w stanie HIPNOZY czyli z wyłączoną świadomością, Rozpowszechnił także w internecie materiały oczerniające i szkalujące mój wizerunek!

A szczerze mówiąc to największy błąd w moim życiu to to, że spotkałem Leszka Czmielewskiego Prostego Chłopa bez wykształcenia!!!

NIE POLECAM!!!

Tomasz Jerzy Michałowski

Leszek Czmielewski Rzemieślnicza 6a Kołobrzeg Molestowanie Napastowanie Terroryzowanie Prześladowanie7 months ago

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.